Kurumsal Üyeler
Kategoriler
Osmanoğlu Evden Eve Nakliyat - İstanbul / Maltepe Nakliyat

Osmanoğlu Evden Eve Nakliyat

Firma toplam 0 yorum almış, 753 kez incelenmiştir.

Maltepe, İstanbul

Adres: atatürk cad.selamoğlu çarşısı no 17 küçükyalı

FİRMA HAKKINDA

Osmanoğlu Nakliyat

Nakliyecilik sektörünün önde gelen temsilcisi olan firmamız, kurulduğu 1976 tarihinden günümüze kadar, sunduğu kaliteli hizmetler ile nakliyecilik anlayışının değişimine katkıda bulunmuştur. Osmanoğlu nakliyat, taşımacılık işleminin sektörde evden eve nakliyat hizmet sunumları olarak ifade edilmesinde, yaptığı güvenli, kaliteli ve titiz çalışmalar ile nakliye sektörünün gelişiminde önemli rol oynamaktadır.

Firmamız, nakliye hizmetlerinde çeşitli alanlarda faaliyetlerini sürdürmektedir. Ofis taşımacılığı, mağaza taşımacılığı, işletme taşımacılığı, kamu kurum ya da kuruluş taşımacılığı ve konut taşımacılığı sürdürmekte olduğumuz taşımacılık hizmetleri çeşitleridir. Her bir nakliye hizmeti, Osmanoğlu nakliyat tarafından özverili çalışmalar ile ve hassas bir şekilde yerine getirilmektedir. Firmamızın temel prensibi, eşyaların güven içerisinde nakledilmesi, kaliteli nakliye hizmetinin ekonomik bedeller ile sunulması, hızlı taşımacılık anlayışının yerine getirilmesi ve garantili taşımacılık ilkesinin her zaman ön planda tutulmasıdır. Bu güne kadar gerçekleştirdiğimiz tüm nakliye hizmet sunumlarında, başarılı çalışmalara imza atmış ve neticesinde müşterilerimizin memnuniyetini kazanmış bulunmaktayız. Her eşyayı ya da her malzemeyi kendimize ait olarak gören anlayışımız, hassas çalışmalarımızın ortaya çıkmasındaki en büyük etkendir.

Osmanoğlu Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren diğer işletmelerin aksine, Osmanoğlu nakliyat tüm hizmet sunumlarına, kendi öz varlıkları ve kendi personeli ile devam etmektedir. Firmamız nakliye işlemini eşyaların taşınması gibi dar bir kavramda ele almayıp, nakliyeyi ihtiyaç sahiplerine sunulan kusursuz bir hizmet olarak yerine getirilmesi gereken işlemler olarak değerlendirmektedir.Kaynak : https://www.osmanoglunakliyat.com.tr/hakkimizda.html

FİRMA RESİMLERİ

MÜŞTERİ YORUMLARI


    Henüz bu firmaya yorum yapılmamış.

MESAJ GÖNDER

Gönderdiğiniz mesaj direkt firmaya iletilecektir.

FİRMA KONUM

FİRMA KAREKOD

Evden Eve Nakliyat Firmaları 2009-2018

Temizlik Şirketleri